Vestuvinis šokis

Būsimiesiems jaunavedžiams galvojant apie vestuvinį šokį patarčiau gerai įvertinti likusį laiką iki vestuvių ir savo galimybes skirti laiko šokio mokymuisi. Geriausiai būtų, jei apie šokį pora pradėtų galvoti likus bent porai mėnesių iki vestuvių. Nemažai porų vestuvinį šokį prisimena tik likus savaitei ar net porai dienų iki šventės, kai laiko išmokti šokti būna visai mažai, jaunavedžių galvoje sukasi kiti rūpesčiai. Aišku, visada viskas įmanoma, tik pasistengti reikės dar labiau. Didelis susikaupimas ir nuoširdus žingsnelių kartojimas po pamokos daro stebuklus!

Dažnai poros jau yra išsirinkusios vestuvinio šokio melodiją ar dainą, bet jei jos neturite, svarbu bent jau žinoti ar greito ar lėto šokio norėtumėte. Taip pat vestuvinio šokio melodiją galima išsirinkiti atėjus ir į pirmąją pamoką. Aptarsime Jūsų nusiteikimą bei šokėjinius sugebėjimus, kitas svarbias šventės detales, kurios gali turėti šokio atlikimui. Sukursime, pritaikysime šokio choreografiją pagas Jūsų norus ir pageidavimus, kad šokti būtų lengva ir smagu!

Vienas populiariausių klausimų, teiraujantis apie pamokas - kiek gi jų reikės? Viskas yra labai individualu ir priklauso nuo pačios poros ir jos poreikių - kokio sudėtingumo choreografijos pageidauja, kaip greitai pavyksta įsiminti žingsnelius, išgirsti muzikos ritmą, atsipalaiduoti. Iš ilgametės patirties galime pasakyti, jog nesudėtingam šokiui išmokti dviejų- trijų pamokų tikrai reikės.

Svarbiausias dalykas, kurį turi jaunavedžiai prisiminti - šokis turi patikti Jums ir palikti neišdildomą įspūdį ne tik vestuvių dalyviams, bet pirmiausiai turi būti malonus šokti patiems, kad jis netaptų našta, kurią reikia atlikti laikantis tradicijų. Todėl visiems planuojantiems vestuves ir galvojantiems apie jaunųjų šokį linkiu mėgautis tuo ką darote. Nebūtina viską mokėti tobulai, svarbiausia tikrumas ir nuoširdumas, kad du vienas kitą mylintys žmonės įsileistų šokį į savo širdis ir pradėtų bendrą gyvenimą šia jausminga įžanga.

Vestuvinio šokio pamokos jaunavedžiams organizuojamos individualiai, nes kiekviena pora ir jos šokis yra unikalus.


Dėl vestuvinio šokio pamokų kreipkitės kristina@piekautaite.lt ar tel. 8688 18923