Jaunųjų šokis

Malonu, jog apie vestuvinį šokį informacijos ieškote čia. Tad pradėkime nuo pradžių... pradedant galvoti apie vestuvinį šokį, būsimiesiems jaunavedžiams patarčiau gerai įvertinti likusį laiką iki vestuvių ir savo galimybes skirti nemažai dėmesio šokio mokymuisi. Geriausiai būtų, jei apie šokį pora pradėtų galvoti likus bent porai mėnesių iki vestuvių. Nemažai porų vestuvinį šokį prisimena tik likus savaitei ar net porai dienų iki šventės, kai laiko išmokti šokti būna visai mažai, jaunavedžių galvoje sukasi kiti rūpesčiai. Aišku, visada viskas įmanoma, tik pasistengti reikės dar labiau! Tokiu atveju iš poros tikiuosi didelio susikaupimo ir nuoširdaus žingsnelių kartojimo po pamokos, kad šokdami vestuvėse jaustųsi bent kiek ramiau.

Dažnai poros jau yra išsirinkusios vestuvinio šokio melodiją ar dainą, bet jei jos neturite, svarbu bent jau žinoti ar greito ar lėto šokio norėtumėte. Taip pat vestuvinio šokio melodiją galima išsirinkiti atėjus ir į pirmąją pamoką. Aptarsime Jūsų nusiteikimą bei šokėjinius sugebėjimus, vestuvių vietą, aprangą ir apavą. Įvertinus visas šias aplinkybes bus galima pritaikyti šokio choreografiją, nesukeliančią papildomų keblumų atliekant kompoziciją. 

Vienas populiariausių klausimų, teiraujantis apie pamokas - kiek gi jų reikės? Viskas yra labai individualu ir priklauso nuo pačios poros - kokio sudėtingumo choreografijos pageidauja, kaip greitai pavyksta įsiminti žingsnelius, išgirsti muzikos ritmą, pajausti malonumą šokant. Iš ilgametės patirties galime pasakyti, jog nesudėtingam šokiui išmokti dviejų- trijų pamokų tikrai reikės.

Svarbiausias dalykas, kurį turi jaunavedžiai prisiminti - šokis turi patikti Jums ir palikti neišdildomą įspūdį ne tik vestuvių dalyviams, bet pirmiausiai turi būti malonus šokti patiems, kad jis netaptų našta, kurią reikia atlikti laikantis tradicijų. Todėl visiems planuojantiems vestuves ir galvojantiems apie jaunųjų šokį linkiu mėgautis tuo ką darote. Nebūtina viską mokėti tobulai, svarbiausia, kad du vienas kitą mylintys žmonės įsileistų šokį į savo širdis ir pradėtų bendrą gyvenimą šia jausminga įžanga.

Vestuvinio šokio pamokos jaunavedžiams organizuojamos individualiai, nes kiekviena pora ir jos šokis yra unikalus.


Dėl vestuvinio šokio pamokų kreipkitės kristina@piekautaite.lt ar tel. 8688 18923